02:00Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Парма
03:20BNT 3: Футбол: Испания - Швейцария - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:00Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд Мач за Суперкупата на Германия
05:30TV+: Футбол: Селта - Атлетико /М/(Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
06:00Max Sport 3: Серия А: Торино - Каляри
06:10BNT 3: Футбол: Англия - Уелс - приятелска среща
07:00Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
08:00BNT 3: УЕФА Лига Eвропа магазинно предаване
08:00Ring.BG: Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
08:00Film Plus: Футбол: Хетафе - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
08:00Diema Sport: Футбол: Славия - Левски efbet Лига - повторение
08:00Diema Sport 2: Футбол: Уест Бромич Албиън - Бърнли Висша лига - повторение
08:00Max Sport 3: Серия А: Рома - Беневето
10:00Film Plus: Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Етър efbet Лига - повторение
10:00Diema Sport 2: Футбол: Лийдс Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига - повторение
10:00Max Sport 3: Серия А: Верона - Дженоа
10:45BNT 3: Футбол: Англия - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Берое efbet Лига - повторение
12:00Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Лацио
14:00Nova Sport: Футбол: Борнемут - Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип - повторение
14:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - ЦСКА 1948 efbet Лига - повторение
14:20BNT 3: Футбол: Франция - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:30Diema Sport 2: Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21)
16:00Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
16:10BNT 3: УЕФА Лига Eвропа магазинно предаване
16:30Max Sport 3: Байерн ТВ: Арминия Билефелд - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
17:00Diema Sport: Студио "Футбол" - директно
17:30Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига - директно
18:00BNT 3: Футбол: Финландия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Уотфорд Чемпиъншип - повторение
18:30Max Sport 3: Серия А: Обзор 4 кръг Понеделнишки обзор
19:25Diema Sport: Студио "Футбол" - директно
19:30Max Sport 2: Студио "Футбол"
19:30Max Sport 3: Студио "Футбол"
19:55Max Sport 3: Шампионска лига: Динамо Киев - Ювентус Първа среща от груповата фаза
19:55Max Sport 2: Шампионска лига: Зенит - Брюж Първа среща от груповата фаза
20:00Nova Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг класика от Висшата лига (2006-07) - повторение
20:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:00Diema Sport: efbet Лига: Обзор предаване за български футбол (2020-21) - директно
20:30Nova Sport: Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21)
21:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Царско село efbet Лига - повторение
21:30Nova Sport: Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
21:50Max Sport 3: Студио "Футбол"
22:00Max Sport 3: Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Манчестър Юнайтед Първа среща от груповата фаза
22:00TV+: Футбол: Хетафе - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
22:00Nova Sport: Футбол: НСА - Пирин Лейдис Държавно първенство по футбол за жени - повторение
22:00Max Sport 2: Шампионска лига: Челси - Севиля Първа среща от груповата фаза
22:45BNT 3: Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
23:00Diema Sport 2: Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
23:00Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига - повторение
23:50Max Sport 3: Студио "Футбол"