00:05Max Sport 3: Серия А: Торино - Аталанта
02:00Max Sport 3: Серия А: Интер - Фиорентина
04:00Max Sport 3: Серия А: Специя - Сасуоло
05:30TV+: Футбол: Барселона - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
06:00Max Sport 3: Байерн ТВ: Хофенхайм - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
06:10BNT 3: Футбол: Исландия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:20Film Plus: "Ла Лига: Говорим за футбол с Маурисио Почетино" - 6 еп., документална поредица
08:00Ring.BG: Звездите на футбола
08:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Монтана efbet Лига повторение
08:00Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити Висша лига повторение
08:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Дженоа
09:00Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
10:00Film Plus: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Берое efbet Лига повторение
10:00Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед Висша лига повторение
10:00Max Sport 3: Серия А: Интер - Фиорентина
12:00Diema Sport: "Головете на кръга" предаване за български футбол (2020-21) повторение
12:00Diema Sport 2: Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21) повторение
12:00Nova Sport: Футбол Карабао къп повторение
12:00Max Sport 3: Шампионска лига: Плейоф Плейоф
12:30Diema Sport: "Героите на кръга" предаване за български футбол (2020-21) повторение
13:00Diema Sport: Футбол: Литекс - Миньор Втора професионална лига повторение
14:00Nova Sport: Футбол: Уикъмб Уондърърс - Суонси Сити Чемпиъншип повторение
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Молде - Ференцварош
14:00Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед Висша лига повторение
14:30Max Sport 3: Серия А: Каляри - Лацио
15:00Diema Sport: Футбол: Славия - Царско село efbet Лига повторение
16:00Nova Sport: Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) повторение
16:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Гент - Динамо Киев
16:00Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал Висша лига повторение
17:00Nova Sport: Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) повторение
18:00Ring.BG: УЕФА ШАмпионска лига: Олимпиакос - Омония Никозия
18:00Film Plus: Футбол: Алтелико /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
18:30Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:50BNT 3: Футбол: Португалия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:00Diema Sport: Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2020-21) директно
19:00Max Sport 2: Серия А: Удинезе - Специя
19:00Max Sport 3: Серия А: Беневенто - Интер
20:00Nova Sport: Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) повторение
20:00Diema Sport: "Домът на футбола" предаване за български футбол (2020-21) директно
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Великите финали
20:30Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър класика от Висшата лига (2004-05) повторение
21:00Diema Sport: Футбол: Левски - Ботев Враца класика от Първа професионална лига (2018-19) повторение
21:00Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2020-21)
21:00Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:007/8 TV: ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване с водещ Камен Воденичаров. Основна роля имат музикантите от най-обичаната съвременна българска група "Ку-Ку Бенд". Във всяко едно издание се предста...
21:15Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Суперкупа на Германия, Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд, директно
21:30bTV Action: Студио "Шампионска лига"
21:30Ring.BG: Студио "Шампионска лига"
21:30Diema Sport: Студио "Футбол" директно
21:45Max Sport 3: Серия А: Лацио - Аталанта
22:00Nova Sport: Футбол Карабао къп директно
22:00Diema Sport: Футбол Карабао къп директно
22:00Diema Sport 2: Футбол Карабао къп директно
22:00bTV Action: УЕФА Шампионска лига, пряко: Мидтиланд - Славия Прага (плейоф, реванш)
22:00TV+: Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
22:00Ring.BG: ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига
22:45BNT 3: Футбол: Испания - Украйна - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
23:45Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:55Diema Sport: Студио "Футбол" директно