01:30Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
02:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа
02:00Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
04:00Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
04:00Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Валядолид
04:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Аталанта
06:00Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
06:00Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Леганес
06:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Сампдория
08:00BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
08:00Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри - Емполи
10:00Nova Sport: Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
10:00Diema Sport: Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Лацио
10:10Film Plus: Футбол: Хетафе - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
12:00Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Манчестър Сити, мач от Интернешънъл чемпиънс къп 2018
12:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
12:05Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"
14:00Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
14:30Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
15:30Max Sport 3: Студио "Футбол"
16:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Милан
16:00Diema Sport: Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
17:55Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:00Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Емен - ПСВ Айндховен
18:00Diema Sport: Футбол: Верея - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
18:30Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
19:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Сасуоло
21:00Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
21:00Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Евертън, мач от английската Висша лига, запис
21:30Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Киево
21:30Film Plus: Футбол: Барселона - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
23:00Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
23:25Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Ал Аин /ОАЕ/ - финал