04:00Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Дженоа
04:30TV+: Тенис: Йелена Остапенко - Каролина Плишкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
05:00Eurosport 2: Тенис: Ролан Гарос, обзор
05:30History Channel: Спецове в заложната къща: Към Луната
06:00Eurosport: Тенис: "Да построиш една легенда"
06:00BNT 3: УЕФА Евро 2020: Украйна - Северна Македония
06:00Ring.BG: Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
06:00Max Sport 3: Серия А: Торино - Лацио
07:00Eurosport: Тенис: Ролан Гарос, обзор
08:00Eurosport 2: Тенис: "Да построиш една легенда"
08:00Max Sport 3: Серия А: Рома - Фиорентина
08:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Порто - Челси
08:00Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
08:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив Купа на България, финал (2016-17) - /п/
08:00Diema Sport 2: Футбол: Украйна - Северна Македония мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
08:40BNT: Сутрин с УЕФА Евро 2020
08:45BNT 3: УЕФА Евро 2020: Нидерландия - Австрия
09:00Eurosport 2: Тенис: Ролан Гарос, обзор
09:30Cartoon Network: Малки Титани: В готовност!: Щипане на противника и празнуване без причина
09:45Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
10:00Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона Испанска баскетболна лига, плейофи, финал, мач №3 - /п/
10:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Реал Мадрид
10:00Film Plus: Футбол: Севиля - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00Diema Sport 2: Футбол: Дания - Белгия мач от група B на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:45BNT 3: УЕФА Евро 2020: Дания - Белгия
12:00Film Plus: Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин - четвъртфинали (WTA 500)
12:00Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Блекбърн Роувърс Чемпиъншип - /п/
12:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Манчестър Сити
12:00Diema Sport 2: Футбол: Нидерландия - Австрия мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Сасуоло
12:30Eurosport: Тенис: "Да построиш една легенда"
12:45BNT: Днес на УЕФА Евро 2020
12:45BNT 3: Днес на УЕФА Евро 2020
13:30Eurosport: Тенис: Ролан Гарос, обзор
13:30Film Plus: Пряко: Тенис: Viking Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA 250)
14:00Diema Sport 2: "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
14:00Max Sport 3: Серия А: Обзор 6 кръг
14:00Nova Sport: Футбол: Ал Шорта - Естаглал Шампионска лига на Азия (2021) - /п/
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Манчестър Сити
14:00Diema Sport: Футбол: Литекс - Миньор Втора професионална лига - /п/
15:00Diema: "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
15:00Diema Sport 2: "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
15:30Eurosport 2: Тенис: "Да построиш една легенда"
16:00Diema: Швеция - Словакия - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
16:00Diema Sport 2: Футбол: Швеция - Словакия мач от група E на UEFA EURO 2020™ - директно
16:00Nova Sport: Футбол: Ковънтри Сити - Борнемут Чемпиъншип - /п/
16:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Челси - Реал Мадрид
16:20BNT 3: УЕФА Евро 2020: Дания - Белгия
16:30Eurosport 2: Тенис: Ролан Гарос, обзор
17:15Film Box: Една нощ в Истанбул Комедия Великобритания
18:00Diema: "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:00Nova Sport: Футбол: Вердер Бремен - РБ Лайпциг Купа на Германия, полуфинал - /п/
18:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Челси
18:15BNT: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме
18:15BNT 3: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме
19:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Хаймщетен международен приятелски мач - /п/
19:00BNT: УЕФА Евро 2020: Хърватия - Чехия пряко предаване от Глазгоу
19:00BNT 3: УЕФА Евро 2020: Хърватия - Чехия пряко предаване от Глазгоу
19:00Max Sport 3: Серия А: Кротоне - Аталанта
19:30Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
19:30Eurosport 2: Тенис: Ролан Гарос, обзор
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига, сезон 2020/2021 - обзор
20:00Nova Sport: Баскетбол: Олимпия Милано - Виртус Болоня Италианска баскетболна Серия А, плейофи, финал, мач №2 - /п/
20:55BNT: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме
20:55BNT 3: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме
21:00Diema Sport 2: "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
21:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа, сезон 2020/2021 - обзор
21:00Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
21:30BNT 3: УЕФА Евро 2020: Швеция - Словакия запис
21:40Nova TV: "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
22:00Nova TV: Англия - Шотландия
22:00Diema Sport 2: Футбол: Англия - Шотландия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - директно
22:00TV+: Тенис: Каролина Плишкова - Кори Гоф (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
22:00Nova Sport: Футбол: Ал-Уахда - Ал Раян Шампионска лига на Азия (2021) - /п/
22:00Film Plus: Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500 - повторение)
23:00Eurosport: Тенис: Ролан Гарос, финал, жени
23:00Diema Sport: Футбол: Черно море - Лудогорец efbet Лига - /п/
23:35Film Box: Вълната Трилър, Драма Германия
23:45Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Арсенал - Славия Прага
23:55BNT: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня
23:55BNT 3: УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня