10:00BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2017 г.: Симона Халеп /Румъния/ - Елена Остапенко /Латвия/ - финал
12:00Eurosport: Тенис: Шампионите на Берлин, трева, четвъртфинали
12:00Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
12:00Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
12:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Милан
12:00Film Plus: Тенис: Фелисиано Лопес - Хуберт Хуркач (ASB Classis, Окланд; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
12:00Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2004г. Калгари Флeймс - Тампа Бей Лайтнинг, Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
13:00Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
13:00Eurosport: Тенис: Шампионите на Берлин, трева, полуфинали, директно
13:40BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Плажен волейбол /мъже/, финал
14:00Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:30BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада
14:30Film Plus: Тенис: Хуберт Хуркач - Беноа Пер (ASB Classis, Окланд; ATP 250 - II полуфинал, повторение)
15:00Diema Sport: Футбол: Славия - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
15:00Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач от НБА (1996-97)
16:00Nova Sport: Футбол: Фулъм - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
16:30Film Plus: Футбол: Еспаньол - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00Diema Sport: Баскетбол: "Под прожекторите: Рей Алан", предаване за НБА /п/
17:15BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
18:00Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2011г. Ванкувър Кенъкс - Бостън Бруинс, Финална серия за Купа Стенли, втора среща
18:00BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
18:30Diema Sport: "Сезонът на Лудогорец", предаване за български футбол
18:30Film Plus: Футбол: Осасуна - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
19:00Nova Sport: Футбол: Мач от Чемпиъншип, директно
19:00Max Sport 3: Серия А: Интер - Торино
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00Diema Sport 2: Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
20:30Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00Max Sport 3: Серия А: Обзор 32 кръг
21:30Nova Sport: Футбол: Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/
21:30Film Plus: Тенис: Даяна Ястремска - Арина Сабаленка (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
22:00Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
22:00TV+: Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:15Diema Sport 2: Футбол: Мач от английската Висша лига, директно
22:30Eurosport 2: Тенис: Шампионите на Берлин, трева, полуфинали
22:45Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Бреша
23:00BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Германия - Аржентина - финал
23:30Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Даниел Колинс (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - II полуфинал, повторение)