01:55Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, трети кръг, директно
02:00Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, трети кръг, директно
08:00Diema Sport: Баскетбол: Зенит - ЦСКА Москва ВТБ лига /п/
08:00Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Ливърпул Карабао къп (2021-22), полуфинал /п/
08:00Max Sport 3: Серия А: Милан - Специя повторение
08:00Diema Sport 3: Баскетбол: НБА 360 НБА (2021-22) /п/
10:00Nova Sport: Футбол: Индия - Иран Купа на Азия за жени 2022 /п/
10:00Diema Sport 2: Футбол: Брентфорд - Манчестър Юнайтед Висша лига /п/
10:30Diema Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Брест Лига 1 на Франция /п/
12:00Nova Sport: Футбол: Австралия - Индонезия Купа на Азия за жени 2022 директно
12:00Max Sport 3: Серия А: Рома - Каляри повторение
12:00TV+: Тенис: Adelaide International, Аделаида - четвъртфинали (WTA 500 - повторение)
12:30Diema Sport: Баскетбол: Обрадойро - Билбао Лига Ендеса /п/
12:55Nicktoons: Дребосъчетата (2021)
13:00Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
14:00Nova Sport: Футбол: Хофенхайм - Фрайбург Купа на Германия (2021-22) /п/
14:00Diema Sport 3: Футбол: Унион Берлин - Хофенхайм Бундеслига (2021-22) /п/
14:30Diema Sport: Студио "Футбол" директно
14:30Diema Sport 2: Студио "Футбол" директно
15:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Стал Миелец Международен приятелски мач директно
15:00Diema Sport 2: Футбол: Левски - Бохемианс Международен приятелски мач директно
15:00Max Sport 3: Серия А: Салернитана - Лацио повторение
16:00Diema Sport 3: Студио "Футбол" директно
16:00Nova Sport: Футбол:Република Корея - Виетнам Купа на Азия за жени 2022 директно
16:00Ring.BG: Италия, Серия А: Наполи - Болоня, 22.кр
16:30Diema Sport 3: Футбол: Лудогорец - Волфсбергер Международен приятелски мач директно
16:55Diema Sport: Студио "Футбол" директно
16:55Diema Sport 2: Студио "Футбол" директно
17:00Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Удинезе повторение
17:15Filmbox Extra: Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
17:20Diema Sport: Футбол: Саутхямптън - Съндърланд класика от Висшата лига (2014-2015)
17:30Diema Sport 2: "Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22)
18:00Diema Sport 2: Карабао къп: Обзор на кръга предаване за английски футбол (2021-22)
18:00Diema Sport: "Домът на футбола - най-доброто 2021" предаване за български футбол (2021-22) - 4 /п/
18:00Ring.BG: Италия, Серия А: Фиорентина - Дженоа, 22.кр
18:00Nova Sport: Футбол: Рен - Бордо Лига 1 на Франция /п/
18:25Diema Sport 3: Студио "Футбол" директно
18:30Diema Sport 2: Студио "Волейбол" директно
18:50Filmbox Plus: Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
18:55Nicktoons: Дребосъчетата (2021)
19:00DocuBox: Непалските войници от покрива на света
19:00Diema Sport: Футбол: Брентфорд - Манчестър Юнайтед Висша лига (2021-22) /п/
19:00Diema Sport 2: Волейбол: Пирин Разлог - Марек Купа на България (2021-22), осминафинал директно
19:05Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, трети кръг, повторение
19:30Diema Sport 3: Футбол: Хамбургер - Санкт Паули Втора Бундеслига (2021-22) директно
20:00Ring.BG: Италия, Серия А - обзор на 22.кр
20:10Nova Sport: Футбол: Арсенал - Уест Бромич Албиън класика от Висшата лига (2002-2003)
20:30Ring.BG: Италия, Серия А - преди 23.кр
20:55Nova Sport: Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
21:00Diema Sport 2: Студио "Волейбол" директно
21:00Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
21:00Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, трети кръг, повторение
21:00Max Sport 1: Волейбол - Шампионска лига: Фенербахче - Марица Четвърта среща от груповата фаза ,жени повторение
21:30Max Sport 3: ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:30Diema Sport 2: "Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22)
21:30Nova Sport: Футбол: Парма - Фрозиноне Серия Б на Италия директно
21:30Diema Sport 3: Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
21:45Max Sport 4: ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45Max Sport 3: ПРЯКО, Серия А: Верона - Болоня
22:00Diema Sport: Футбол: Лион - Сен Етиен Лига 1 на Франция директно
22:00Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Норич Сити Висша лига директно
23:25Nova Sport: "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
23:45Diema Sport 3: Футбол: Лудогорец - Волфсбергер Международен приятелски мач /п/
23:55Diema Sport 2: Футбол: Левски - Бохемианс Международен приятелски мач /п/
23:55Nova Sport: Футбол: Австралия - Индонезия Купа на Азия за жени 2022 /п/