13:30Film Plus: Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
14:00Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Астана - Партизан
14:00Diema Sport: Футбол: Славия - Царско село, мач от efbet Лига /п/
14:00Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Ювентус
14:20BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
15:00Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
15:30Film Plus: Тенис: Патриция Мария Тиг - Елена Рибакина (Bucharest Open, Букурещ; WTA International - финал, повторение)
16:00Nova Sport: Футбол: Суиндън Таун - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/
16:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Бешикташ - Уулвърхемптън
16:00Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от efbet Лига /п/
16:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Сампдория
16:50Film Plus: Футбол: Ейбар - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
17:30Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
17:50BNT 3: Арена волейбол
18:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Севиля - АПОЕЛ Никозия
18:00Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, трети финален мач от плейофите на Суперлигата /п/
18:00Max Sport 3: Серия А: Ювентус - СПАЛ
18:05Nova Sport: Футбол: Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
18:20BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
18:40Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Арина Сабаленка (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
19:00Eurosport 2: Тенис на маса: Световен тур в Германия
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
20:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод, директно
20:00Max Sport 3: Серия А: Рома - Каляри
20:30Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:30Ring.BG: Звездите на футбола
20:35Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
21:30BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
21:35Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00TV+: Футбол: Реал /М/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Милан
22:45BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Англия
23:00Diema Sport: Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
23:00Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
23:15Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:30Film Plus: Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)