06:00Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Бреша
06:10BNT 3: Треска за футбол Белгия - България - квалификационна среща за европейското първенство през 2004 г.
07:30TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с Шави Ернандес" - 1 еп., документална поредица
08:00Diema Sport 2: "Голмайсторите", предаване за английски футбол /п/
08:30Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Давид Жинола", предаване за английски футбол /п/
09:00Diema Sport 2: "Сезонът на Манчестър Юнайтед", предаване за английски футбол /п/
09:00BNT 3: Треска за футбол България - Русия- квалификационна среща за световното първенство през 1998 г.
10:00Diema Sport: Футбол: Динамо Минск - Шахтьор Солигорск, мач от беларуската Висша лига /п/
10:00Max Sport 3: Серия А: Болоня - Сампдория
10:45BNT 3: Треска за футбол България - Германия - квалификационна среща за европейското първенство през 1996 г.
12:00Diema Sport: "Сезонът на Локомотив Пловдив", предаване за български футбол /п/
12:00Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига (2008-09) /п/
12:00Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
12:05Nova Sport: Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:00Diema Sport: "Сезонът на Ботев Пловдив", предаване за български футбол /п/
14:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 47-и епизод /п/
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
14:00Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2010-11) /п/
14:00Max Sport 3: Серия А: Лацио - Торино
15:00Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф
15:45Diema Sport: Студио "Футбол", директно
16:00Diema Sport: Футбол: Енергетик-БГУ - Витебск, мач от беларуската Висша лига, директно
16:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
16:00Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Хъл Сити, мач от английската Висша лига (2008-09)
16:00Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Дженоа
16:25Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Унион Берлин, директно
17:35BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /16 епизод/
17:55Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:00BNT 3: Треска за футбол Франция - България - квалификационна среща за световното първенство през 1994 г.
18:00Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Ислач, мач от беларуската Висша лига, директно
18:00Nova Sport: Футбол: Оксфорд Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00Ring.BG: Великата футболна сцена
18:30Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
18:50Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Падерборн - Борусия Дортмунд, директно
19:00BNT: УЕФА Лига Европа - класически мачове документална поредица
19:45Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2019г. Бостън Бруинс - Флорида Пантърс
19:55Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-запомнящите се моменти в историята
20:00Max Sport 3: Серия А: Наполи - Ювентус
20:15Diema Sport: Футбол: Монтана - ЦСКА, финал за Купата на България (2015-16) /п/
21:00Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Майкъл Оуен", предаване за английски футбол /п/
21:30Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Майкъл Оуен", предаване за английски футбол /п/
22:00Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Майкъл Оуен", предаване за английски футбол /п/
22:00Max Sport 3: Серия А Класика: Интер - Ювентус Среща от сезон 2016/2017г.
22:30Diema Sport 2: "Голямото интервю: Майкъл Оуен", предаване за английски футбол /п/
23:00Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Фулъм, мач от английската Висша лига (2010-11) /п/
23:20BNT 3: Треска за футбол Франция - България - квалификационна среща за световното първенство през 1994 г.