08:00Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
08:00Diema Sport 2: Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
09:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
09:30Vivacom Arena: Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
09:30Ring.BG: Италия, Серия А: Спал - Наполи
10:00Nova Sport: Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
11:00Diema Sport: Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
11:30BNT HD: Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
11:30Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус - Торино
12:00Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
13:00Diema Sport: Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
13:05Nova Sport: Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
13:30Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Милан
15:00Diema Sport: Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
15:15Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Уенздей - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
15:30Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно
16:00Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Дженоа
16:15Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Хановер - Кьолн, пряко
16:20Mtel Sport 1: Студио "Футбол"
16:30Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
17:15Film Plus: Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
17:30Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:00Nova Sport: Футбол: Страсбург - Нант, мач от френската Лига 1, директно
18:25Mtel Sport 1: Студио "Футбол"
19:00Mtel Sport 1: Футбол: Руска Премиер лига
19:00Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байер - Хамбургер, пряко
20:00Kanal 3: "Кръвна група:шампион" - портрети на легендарни спортисти
20:00Diema Sport: Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
20:30Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:55Mtel Sport 1: Студио "Футбол"
21:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:00Eurosport: Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси, пряко
21:45Film Plus: Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22:00Diema Sport 2: Футбол: Марсилия - Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
23:00Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30Eurosport 2: Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси