00:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Торино - Фрозиноне
01:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
02:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри - Болоня
03:00Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
03:10BNT 3: Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали
04:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
04:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Аталанта
05:30TV+: Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
06:00BNT 3: Футбол: Хърватия - Англия - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
06:00Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Холандия - САЩ
06:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Каляри
07:50BNT 3: Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
08:00Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени България - Сърбия
08:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач /п/
08:00Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Русия
08:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Фиорентина
09:00Film Plus: Футбол: Севиля - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
10:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
10:00Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, мач от Първа професионална лига /п/
10:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри - Болоня
11:00Film Plus: Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)
12:00Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Хале Обзор на турнира
12:00Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
12:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Киево
12:05Nova Sport: Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1 /п/
13:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
13:00Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2019, квалификации, пряко
13:00Film Plus: Пряко: Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier)
13:30Ring.BG: Футбол, Купа на африканските нации: Камерун - Гвинея Бисау
14:00Nova Sport: Футбол: Лил - Страсбург, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
14:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Лацио
15:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
15:00Diema Sport: Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
15:30Ring.BG: Футбол, Купа на африканските нации: Гана - Бенин
16:00Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/
16:00Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
16:00Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Вердер Бремен - Байерн Мюнхен ,полуфинал за Купата на Германия
17:00Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група: ЦСКА - Локомотив София (2014-15) /п/
17:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
17:30Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:30Ring.BG: ПРЯКО: Футбол, Купа на африканските нации: Нигерия - Гвинея
18:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, директно
18:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Наполи
18:05Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Реймс, мач от френската Лига 1 /п/
19:00Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Истборн
19:00Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - Полша
19:55Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00Ring.BG: ПРЯКО: Футбол, Купа на африканските нации: Уганда - Зимбабве
20:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Ювентус
20:15Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 50-и епизод
21:15Diema Sport: Футбол: Дунав - Витоша, мач от Първа професионална лига /п/
21:30Film Plus: Футбол: Леванте - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00TV+: Футбол: Валенсия - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Германия - България
22:00Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
22:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Удинезе
22:15Nova Sport: Футбол: Шефилд Уенздей - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
23:00Ring.BG: ПРЯКО: Футбол, Купа на африканските нации: Египет - Конго
23:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач /п/
23:00Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Русия
23:30Film Plus: Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)