02:00Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
02:30Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
02:35Film Plus: Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
03:20Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
04:00Eurosport: Тенис: Турнир в Женева, мъже
04:00Diema Sport 2: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, четвърти финален мач от Западната конференция на НБА, директно
04:30Film Plus: Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
05:00Eurosport 2: Тенис: Турнир в Женева, мъже
06:00Eurosport: Тенис: Турнир в Женева, мъже
06:00Film Plus: Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
06:00Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
07:00Eurosport 2: Тенис: Турнир в Женева, мъже
07:40BNT HD: Лига Европа магазинно предаване /12 епизод/
08:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Реал М
08:00Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
08:00Diema Sport: Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
08:15Eurosport: Тенис: Турнир в Женева, мъже
09:45Eurosport 2: Тенис: Турнир в Женева, мъже
10:00Nova Sport: Футбол: Рен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
10:00Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
10:00Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
10:30Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
11:00Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
11:00Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
12:00Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус - Верона
12:00Mtel Sport 1: Футбол: Байерн ТВ
12:00Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
12:05Nova Sport: Футбол: Троа - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
13:00Diema Sport: Футбол: Дунав - Етър, мач реванш за 11-то място в Първа професионална лига, повторение
13:00Diema Sport 2: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, четвърти финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
14:00Nova Sport: Футбол: Фулъм - Дарби Каунти, плейофен мач реванш от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Торино
15:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 6-и епизод, повторение
15:45BNT HD: Баскетбол: Първа среща от финалите на Националната баскетболна лига
16:00Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00Ring.BG: Италия, Серия А: Лацио - Интер
16:00Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5 - полуфинали, повторение)
17:00Diema Sport: Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение
18:00Ring.BG: Италия, Серия А: Сасуоло - Рома
18:05Nova Sport: Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
18:30Eurosport: Тенис: Турнир в Женева, мъже, директно
20:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 45-и епизод, директно
20:00Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d'Italia, Рим (WTA Premier 5 - финал, повторение)
20:00Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
20:25BNT World: Баскетбол /мъже/ финален плейоф от Националната баскетболна лига, втори мач - пряко предаване
20:30BNT HD: Баскетбол: Втора среща от финалите на Националната баскетболна лига пряко предаване
21:00Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:30Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
21:30Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
21:45Diema Sport 2: Футбол: Първи плейофен мач за място във френската Лига 1, директно
22:00Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач реванш за седмо място в Първа професионална лига, повторение
23:00Eurosport: Футбол: ФИФА футбол магазин
23:00Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим 2018
23:30Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
23:30Film Plus: Тенис: Николас Джари - Гуидо Пея (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
23:40Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Торино