12:50BNT 3: Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига
13:00Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
13:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
13:45Film Plus: Тенис: Киан Уан - Андреа Петкович (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - II полуфинал, повторение)
14:00Nova Sport: Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юн
14:00Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
15:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Фенербахче
15:05Film Plus: Тенис: Юлия Путинцева - Киан Уан (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал, повторение)
16:00Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
16:00Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Египет - Бразилия, мач за трето място
16:00Nova Sport: Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
16:00Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
16:30BNT 3: Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:30Film Plus: Тенис: Маргарита Гаспарян - Мона Бартел (Tashkent Open, Ташкент; WTA International - I полуфинал, повторение)
16:30Diema Sport 2: Баскетбол: Детройт Пистънс - Шарлът Хорнетс, мач от НБА, повторение
17:00Max Sport 3: Плажен футбол: Междуконтинентална купа Иран - Русия, финал
18:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
18:00Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона - Атлетико Мадрид, мач от Ла Лига (10-11)
18:05Nova Sport: Футбол: Марсилия - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
18:40Film Plus: Тенис: Катерина Козлова - Анастасия Потапова (Tashkent Open, Ташкент; WTA International - II полуфинал, повторение)
19:00Max Sport 2: Футбол: Барса ТВ "Хулио Салинас", документален филм
19:00Diema Sport 2: Футбол: Челси - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
19:15BNT 3: Футбол: Хърватия - Испания - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:30Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:50Film Plus: Тенис: Анастасия Потапова - Маргарита Гаспарян (Tashkent Open, Ташкент; WTA International - финал, повторение)
20:00Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
20:00Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-ви епизод, повторение
20:00Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Жалгирис - Барселона
20:30Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:45Eurosport 2: Футбол: Германия - Холандия, приятелски мач до 21 години, директно
21:00BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване
21:00Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:30Max Sport 3: Баскетбол: Евролига Байерн Мюнхен - ЦСКА Москва
21:35BNT 3: Футбол: Холандия - Франция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Ротердам
21:45BNT: Футбол: Кипър - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Никозия /Кипър/
21:50Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
22:00Max Sport 1: Тенис: ATP Лондон
22:00Film Plus: Тенис: Симона Халеп - Кики Бертенс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - финал и награждаване, повторение)
22:30Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
23:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
23:30Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
23:35BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване