00:00TV+: "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
00:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
00:15Film Plus: Тенис: Бетани Матек-Сандс - Медисън Кийс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
01:00Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
01:30Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
02:00Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
02:00Diema Sport: Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
02:30Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
02:40Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Юлия Гьоргес (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
03:00Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
03:00BNT HD: Европейско първенство по минифутбол: България - Ирландия
03:00Film Plus: Тенис: Джоана Конта - Арина Сабаленка (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
04:00Eurosport 2: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
04:00Mtel Sport 1: Футбол: Байерн ТВ
05:00Eurosport 2: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
05:40Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Мария Сакари (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
06:00Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
06:00Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
07:00Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
07:45Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Агнешка Радванска (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
08:00Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
08:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
08:30Eurosport 2: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
09:00BNT HD: Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън"
09:30Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Коко Вандеуей (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
10:00Eurosport 2: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
10:00Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
10:00Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
10:45Film Plus: Тенис: Виктория Азаренка - Каролин Гарсия (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
12:05Nova Sport: Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
12:30Film Plus: Тенис: Анет Контавейт - Петра Квитова (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
13:00Diema Sport: Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
13:20BNT HD: Европейско първенство по минифутбол: България - Ирландия
14:00Film Plus: Тенис: Елизе Мертенс - Южени Бушар (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
14:00Nova Sport: Футбол: Реймс - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
15:00Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
15:00Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
15:30Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
15:50Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Мария Сакари (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
16:00Nova Sport: Футбол: Хащедт - Борусия Мьонхенгладбах, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
17:00Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
17:20BNT HD: Европейско първенство по минифутбол: България - Босна и Херцеговина
17:30Mtel Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати
18:00Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
18:00Film Plus: Тенис: Виктория Азаренка - Джоана Конта (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
18:00Diema Sport: Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:10BNT HD: Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"
18:30Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
19:00Eurosport 2: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
19:00Nova Sport: Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
19:00Film Plus: Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
19:30Eurosport: Футбол: MLS, обзор на кръга
20:00Mtel Sport 1: Футбол: Байерн ТВ
20:30Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
21:00Diema Sport: Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00Diema Sport 2: Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
21:45Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
22:00Eurosport: Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
22:00Mtel Sport 1: Футбол: Шампионска лига
23:00Diema Sport: Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
23:35BNT HD: Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"