12:00Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
12:00Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Дефенсор Спортинг - Атлетико Минейро
12:00Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - четвъртфинали (WTA Premier)
12:05Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, финал за Купата на краля, повторение
13:00Diema Sport: Футбол: Витоша - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
14:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Фиорентина
14:00Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
14:15BNT 3: Обзор "Лига Европа"
14:40BNT 3: Футбол: Среща от турнира "Лига Европа"
15:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Ювентус
15:00Diema Sport: Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00Nova Sport: Футбол: Съндърланд - Акрингтън Стенли, мач от английската Лига 1, повторение
16:00Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Лион - Барселона
16:00Diema Sport 2: Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
17:00Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Шалке - Манчестър Сити
17:00Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - четвъртфинали (WTA Premier)
17:30Diema Sport: Футбол: Берое - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
17:50BNT 3: Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство пряко предаване от "Арена Ботевград"
18:00Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:05Nova Sport: Футбол: Монако - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
18:30Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:00Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:00Max Sport 3: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Гран Канария
19:30Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Олимпиакос
19:40Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Виляреал - Спортинг Лисабон
19:45bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50BNT 3: Футбол: Среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване
19:55bTV Action: Пряко, Лига Европа /реванш/: Арсенал - БАТЕ Борисов
20:00Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 31-ви епизод
20:00Nova Sport: Футбол: Марсилия - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
21:00Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
21:00Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
21:20Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:30BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване
21:30Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
21:30Film Plus: Футбол: Виляреал - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:55BNT 3: Футбол: Среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване
22:00Max Sport 3: Баскетбол: Евролига Олимпия Милано - Макаби Тел Авив
22:00Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Барселона - Баскония
22:00bTV Action: Пряко, Лига Европа /реванш/: Интер - Рапид Виена
22:00Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Бетис - Рен
22:00BNT: Футбол: Среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване
22:15Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
23:00Diema Sport: Футбол: Берое - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:30Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
23:30Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
23:30Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
23:50Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:50BNT 3: Футбол: Среща от турнира "Лига Европа"